ID e ofertes C27195
Oferta ka 1222 shikime
€1,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Peugeot 206 ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
202 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shes peugeot model 206 benzin 1.1 super ekonomike viti 2003 ne gjendje prefekte me dokumenta te rregullta manuale kondicioner.cd. abs.nga brenda eshte makine e paster jo duhan gomat e reja rripi i fazes se motorrit se bashku me pompen e ujit i sapo vendosur .servis i kompletuar , siguracioni dhe taksat perfundojne ne 24 korrik te 2016 per 100 km harxhon 4.8l fantastike per konsumimi provoje cmimi pak i diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin