ID e ofertes C7475
Oferta ka 962 shikime
€4,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Zafira ,
Prodhimi:
2007
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
132 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner KM.........: 132000Me dogan të paguar. Motorin dhe kamio e ka ne gjendje shumë të mire. Disqe alumini Goma te reja. Xhamat elektrike te katra. Pasqyra elektrike. Sistemi ESP. Tavan Xhami. Sensor parking. Perde Xhamat. Tapiceria eshte ne gjendje perfekte. OKAZIONTel. : 0684066444Cel. : 0699855555

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin