ID e ofertes C93306
Oferta ka 1479 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Zafira , Veturë
Kilometrazhi:
169 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

opel zafira 2.0DTI look 2005 full opsional,xhama dhe pasqyra elektrike,kasetofon origjinal me komanda tek timoni,klima tronik,perde origjinale,abs,esp,srs,10airbag,drita kseno,disqe alumini,goma 80%,2sedilje te paloseshme behet4+1ose6+1,mbyllje qendrore me pult,3 celesa,sensore parkimi,ne gjendje perfekte vizuale xhenerike motorrike,makine joduhanepiresi.e mbajtur gjithmone ne garazhd,servis i porsakryer vaj,filtra,bateri,etj.te gjitha te shenuara ne liber sherbimesh.dok te paguara deri maj2017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, Çelës me chip, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), gomë rezervë, immobiliezer, klimatizator, klimë automatike, mbështetëse krahu, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, pasqyra të palosshme, perde, radio/cd, sediljet pas të palosshme, sensorë parkimi, xhama elektrikë