ID e ofertes C68606
Oferta ka 722 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Zafira , Portobagazh
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Hibride
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
150 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

opel zafira viti 2002 e sapoardhur me dogane te paguar , 1.6 benzine +gaz (sekuencial ne koke te pistonit) i shenuar ne leje qarkullimi dhe i montuar ne vendin e origjines itali, me kondicioner, kompjuter bordi , xhama dhe pasqyra elekrike,mbyllje qendrore me pult, kasetofon kenwood me usb dhe mp3, (7 vendeshe ose mund te perdoret neormalisht 5 vendshe sepse 2 sediljet e fundit jane te mbyllshme, ) disqe alumini dhe goma 100 te reja,

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin