ID e ofertes C24363
Oferta ka 5567 shikime
€3,300 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Zafira , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
138 605 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Zafira 2.0 dti Nafte e Vitit 2002....e sapo ardhur nga italia ...me dokumenta shqiptare per deri ne korrik te 2016...sherbime te sapo bera..Me kondicioner ... Vende 6+1 ne letra dhe me sendilje Cmimi 3300 euro ...shitet per arsye mosperdorimi Nr cel 0684183757

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, drita mjegulle, gomë rezervë, mbyllje me telekomandë, mp3, pasqyra elektrike, radio/cd, sediljet pas të palosshme, xhama elektrikë