ID e ofertes C1074
Oferta ka 1336 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Vectra , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

opel vectra nentor i 2002 2.0 naft . Me letra te paguara deri ne shtator 2015 Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike Motor me zinxhir Ecotec Konsumi shum i ulet goma 70% ka 8 airbag kondicioner.Makina ka disa gervishtje qyteti Disqe alumini 16 Komanda ne timon radio origjinale.pilot automat.etj 0698394040

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin