ID e ofertes C67841
Oferta ka 819 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Vectra , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

opel vectra nentor i 2002 2.0 naft . Me letra te paguara deri ne 28 gusht 2016 Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike Motor me zinxhir Ecotec Konsumi shum i ulet goma 70% ka 8 airbag kondicioner abs esp pasqyra elektrike etj.Makina ka disa gervishtje qyteti Disqe alumini 16 Komanda ne timon radio origjinale.etj:.makina eshte ne gjendje te shkelqyer..per nderrim cmimi 3200 euro

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin