ID e ofertes C39486
Oferta ka 844 shikime
€3,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Frontera ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina është në gjendje shumë të mirë pune dhe paraqitje.është automat,lëkurë, ekonomike,me të gjitha shërbimet e kryera.letrat i ka të paguara deri në tetor të 2015. Ose në 0666077725

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin