ID e ofertes C108507
Oferta ka 1054 shikime
€3,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2001
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
103 355 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OPEL CORSA 1.2 Automatik (Tiptronic). Benzine. Viti prodhimit 2001. Vende: 4+1 (5 dyer). Kondicioner dhe xhama elektrike. E perdorur nga shofere femer. Disqe origjinale Corsa. Letra te rregullta shqiptare deri ne Shtator 2017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

0693421234
Shqipëri, Lezha

Informacion mbi mjetin

drita mjegulle, dritare elektrike, pasqyra të palosshme, xhama elektrikë