ID e ofertes C107779
Oferta ka 1336 shikime
€3,100
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
170 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Opel Corsa 1.3 Nafte Viti 2004, Automatike Me dogane dhe targa Dokumenta te paguara per 1 vit 170.000km Ne gjendje shume te mire Kondicioner,mp3,xhama elektrike Çmimi 3100€Tel. : 0692066552Cel. : 0662162604

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin