ID e ofertes C100576
Oferta ka 993 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion Opel Corsa 1,7 TDCI kamio manuale klima konsum shume i reduktuar 5 litra 100 kn esp abs xhama dhe pasqyra elektrike radio cd originale me ekran kontroll teknik TÜV ne Gjermani dhe dogane e paguar . Gati per cdo prove .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0696751777
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin