ID e ofertes C70297
Oferta ka 612 shikime
€1,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina I ka sherbimet e bera. Nuk i nevojitet asgje. Eshte me kondicioner, goma ne gjendje sh te mire. Taksat deri ne gusht 2016. Siguracionin korrik 2016. E pa lodhur si makine dhe e mbajtur me merak. Shitet per arsye emigracioni. Cmimi i diskutueshem. Flm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Korça

Informacion mbi mjetin