ID e ofertes C65451
Oferta ka 1540 shikime
€1,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Flori
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

OPEL NE GJENDJE TEPER TE MIRE MEKANIKE DHE MOTORRIKE,,,ME DOKUMENTA TE RREGULLTA DERI ME KORRIK 2016,,,SHUME EKONOMIKE,,,TAPICERI E PERKRYER ,,,DISQE ALUMINI,

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0682274371
Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin