ID e ofertes C65111
Oferta ka 1014 shikime
€2,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Opel corsa. Viti 2005-2006. Kambio manuale. Motorr 900 benzine.( 3 pistona ) Komanda NE timon. Airbag. Kondicjoner. Cd player. Xhama elektrik. Dokumenta Te rregullta Sherbime motorrike dhe xhenerike Te sapo kryera. Makina eshte NE gjendje perfekte,pervecse disa te gervishurave te vogla. E gatshme per cfardolloj kontrrolli dhe prove. Cmimi eshte I diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin