ID e ofertes C64560
Oferta ka 1598 shikime
€2,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E gjelbër
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
95 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina ka patur vetem nje perdorues qekur eshte blere . Kambio Automatike . 97.000 km origjinale . Motorri 1.2 benzin konsumi 5.5 litra per 100 km . Ngjyra e gjelber perl . Disqe sportive . Goma bridgestone . Sallon cope dhe meshtetesja e dores dhe veshja e dyerve lekure . Ekran 7 inch me touch . Drita xenon me pakete . Sherbime vaj filtra gomina te sapokryera . Letrat e sapobera ne date 07.12.2015 . E gatshme per cdo lloj prove . Cmimi 2900 euro pak i diskutushem mundesi nderrimi me makine me te madhe. Makina qendron ne Elbasan dhe Tirane.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Elbasan

Informacion mbi mjetin