ID e ofertes C62286
Oferta ka 1276 shikime
€2,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
110 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Corsa viti prodhimit 2004 motorr 1.4 benzine kamjo Automatike tronic +- Kilometra origjinale 122.000 Makina eshte shum pak e perdorur ne shqiperi me targa AA Letra te paguara deri ne Gusht 2016 Gomat e reja 90 % ABS Air Bag Komanda ne timon Cd Player Kondicioner Vaj filtra te saponderruara. Makina eshte ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrike mund ta kontrolloni ku te doni. Cmimi 2600 euro i diskutueshem ose Nderrohet +/- diferencen Cel : 0697975555 viber what's up

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin