ID e ofertes C38050
Oferta ka 954 shikime
€3,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
60 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Opel Corsa 1.3 naft me 5 dyer .Makina eshte me kondicioner . Goma 100 % te reja . Makina eshte ne gjendje shume te mire teknike dhe shume ekonomike ! Dogana e paguar . Targat te vendosura . Kolaudimi i bere ! Makina eshte me dokumenta te rregullta dhe per jashte shtetit . Motori 'eshte ''EKOTEK '' me zinzhir ! Makina eshte ngjyre gri metalizato e hapur . Fotoja e paraqitur eshte origjinale e makines !

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin