ID e ofertes C32916
Oferta ka 830 shikime
€2,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
153 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Ople corsa 1.3 CDTI viti 10-2004 camio automatike me dogane te paguar sherbime te sapo bera ne gjendje shum te mire dhe shum ekonomike km 153000.flm

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Lushnje

Informacion mbi mjetin