ID e ofertes C27440
Oferta ka 1168 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
225 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Corsa 1.7 Nafte ne Gjendje te Shkelqyer. Letrat te sapo prera deri ne Shtator te vitit 2016. Makines i eshte bere full servis pjeseve xhenerike si dhe filtrave para dy ditesh. Rripi i motorit si dhe vaji nuk i kane kaluar 4000 km, pra jane thuajse te ri. Eshte tek dere, harxhon 5 litra ne 100 km. Makina nuk ka asnje difekt, nuk harxhon as nje pike vaj e uje dhe kondisioneri i punon shkelqyeshem, gomat 70%, goma rezerv 100%

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin