ID e ofertes C26784
Oferta ka 1075 shikime
€3,400 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Corsa , Veturë
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1300 cm³
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
220 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike me airbag kondicioner karikator me 6 CD xhamat e perparm elektrik mbyllje qendrore etj makina eshte shume ekonomike

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

dritare elektrike, gomë rezervë, klimë manuale, kompjuter bordi, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mbyllje qëndrore e dyerve, pasqyra të palosshme, xhama elektrikë