ID e ofertes C111975
Oferta ka 1950 shikime
€2,200 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra , Veturë
Kilometrazhi:
300 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shiitet opel astra portobagazh, ngjyre gri, vitprodhim 2001, karburanti nafte, kambio manuale, kondicioner, mp3, xhama elektrik, mbyllje me pult, disqe alumini. makina eshte ne gjendje te shkelqyer pune dhe me dokumenta te rregullta, taksa, siguracione te paguara. makina ndodhet ne tirane. cmimi i makines eshte 2200 euro, cmim i diskutueshem. makina e gatshme ti nenshtrohet kontrolleve ne cfardo lloj servisi qe ju deshironi. per kontakt jeni te lutur te telefononi ne nr e celularit: 0684391241 ose 0663199101.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, bluetooth & usb, disqe alumini, drita mjegulle, dritare elektrike