ID e ofertes C100198
Oferta ka 1515 shikime
€2,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra , Portobagazh
Prodhimi:
2001
Kilometrazhi:
307 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

shitet opel astra portobagazh, ngjyre gri, vitprodhim 2001, kambio manuale, kondicioner, mp3, xhama elektrik, mbyllje me pult, disqe alumini. makina eshte ne gjendje te shkelqyer pune dhe me dokumenta te rregullta. vitprodhimi 2001, karburanti..: nafte ngjyra.......: gri kamjo.......: manuale ftohja.......: kondicioner fuqia........: 74 kw, km...........: 300,000 konsumi....: 5.5 litra/100 km pagesat.....: taksa+siguracion te paguara per 2016 nr cel: 0663199101 makina ndodhet ne tirane. Cmimi 2500 euro i diskutueshem. Per kontakt nr 0663199101

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, bluetooth & usb, Çelës me chip, disqe alumini, disqe celiku, klimë manuale, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, radio/cd, timon lëkure, xhama elektrikë