ID e ofertes C95330
Oferta ka 1449 shikime
€7,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra ,
Prodhimi:
2008
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
170 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Opel Vectra Viti 2008-2009 kambio maluale . Motorr 1.9 nafte . Shume ekonomike 5.5L -100 km . 170.000 kilometra origjinale . Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo lloj prove si nga ana juaj dhe nga mekaniku juaj . Makina ka patir vetem dy pronare , une jam i dyti esht e bler e re ne qese ... CMIMI 7500 € i diskutueshem...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregtoMakina
Tel: 0696952246
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin