ID e ofertes C63183
Oferta ka 935 shikime
€2,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra , Veturë
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
140 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

opel astra viti 2000 e sapoardhur me dogane te paguar. motorr ecotec. 1.4 benzine+gaz sekuencial ne koke te pistonit te shenuar ne leje qarkullimi.dhe i montuar ne vendin e origjines itali .me liber sherbimi(impjanti i gazit eshte montuar ne vitin 2014 ), superekonomike 250 leke per 100 km ,me kondicioner ,mbyllje qendrore me pult,xhama elektrike,kasetofon clarion mp3, goma 90% , me te gjitha sherbimet e kryera .gati per targa vetem tel serioze , faleminderit

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin