ID e ofertes C59547
Oferta ka 3685 shikime
€2,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra , Veturë
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
25 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

makina eshte ne gjendje shum te mire kambjo automatike,motorr 2000 nafte me taksa dhe siguracjon te paguar viber watsap0699324799 mundesi ndrrimi me mjet tjeter pa portobagazh

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin