ID e ofertes C2304
Oferta ka 903 shikime
€5,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES OPEL ASTRA 1,4 DISEL SHUME EKONOMIK TRE PORTA NJYRË E ZEZË GOMA TE REJA SHERBIME TE SAPO BËRA NE ITALI ME TAKSA TE PAGURA DERI 03-2016 MAKINË NE GJENDJE SHUME TE MIRE PERFEKTE ,MUND DHE TA PROVONI. (mundesi nderimi dhe me furgon me te njejten vlere lart-poshte)Tel. : 00355699672277

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Vlorë

Informacion mbi mjetin