ID e ofertes C40671
Oferta ka 1064 shikime
€2,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
1 333 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes opel astra 1.6 benzine vitit 2002, e blere ne koncensionare, kondicioner, abs, airbag, dokumentat te paguara deri ne tetor 2014. Makina ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin