ID e ofertes C27968
Oferta ka 1498 shikime
€3,900
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Opel Astra ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
145 900 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Makina eshte e sapoardhur, me dogane te paguar, motorr 1.7 nafte perfekte dhe super ekonomike, kilometra te certifikuara, e perdorur vetem nga nje pronare, klima, goma te reja, dy celesa, larje fenereash , kompiuter bordi, abs esp etj etj Jam I gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana juaj...

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin