ID e ofertes C31287
Oferta ka 1433 shikime
€2,800 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Terrano ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
E zezë
Kilometrazhi:
190 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Nissan Terrano viti 2001, motor 2.6 nafte, me dukumentacion te rregullt, kamio automatike, timon ne krah te djatht, sedilje lekure, makina eshte ne gjendje te mire dhe e mirmbajtur, 6+1 vende, cmimi 2800 euro i diskutueshem.Kontakt: 0672082823

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin