ID e ofertes C30260
Oferta ka 1864 shikime
€24,303 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Qashqai , Fuoristradë
Prodhimi:
2015
Karburanti:
Naftë/Diesel
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Nr dyerve:
5
Kilometrazhi:
18 800 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

ABS (Anti Lock Braking Systems) Sistem navigimi - Nissan Connect EBD (Electronic Brakeforce Distribution) Kamera per parkim ESP (Electronic Stability Program) Xhamat me komandim elektrik Klima automatike bi zone Mbyllje qëndrore me pult Frenat e dores automatike Orë dixhitale Airbag anësore Stop & Start Airbag i pasagjerit i çaktivizueshëm Pasqyrat me komandim elektrik Airbag perde Pasqyrat me palosje elektrike Airbag shoferi dhe pasagjeri Pilot automatik & limitues shpejtesie Bluetooth për telefonin Sinjale tek pasqyrat Disqe Alumini17" 6 altoparlantë Drita automatike Radio CD me komanda në timon Leve e marshit e veshur me lëkurë Rripat e parë të sigurimit të rregullueshëm Drita mjegulle përpara Rripat e sigurimit me 3 pika kapjeje Dritare me filter UV Drita halogjene të rregullueshme në lartësi Termometër për temperaturene e jashtme Sedilja e shoferit e regullator të shpinës "ISOFIX" për sediljen e fëmijës Filter Poleni Immobiliser (Bllokues elektronik i motorrit) Kompjuter në bord

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin