ID e ofertes C9246
Oferta ka 2344 shikime
€10,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Navara ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: gri metalizato Kamjo......: manual Ftohja.....: Kondicioner Fuqia KW..: 220Makina eshte ne gjendje shume te mire 4x4 . Disponon cd/dvd/radio/i pod connection/navigator ABS ,airbeg, alarm, mbyllje qendrore te dyerve dhe dritareve, xhama elektrik, Goma te reja Brigestone, Te gjitha serviset i jane kryer jashte shtetit, me dogane te paguar , me targa te tr.Siguracion i paguar. Cmimi i diskutueshemTel. : 069 27 111 82Cel. : 069 27 111 82

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina ne shitje
Tel: 069 27 111 82
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin