ID e ofertes C1019
Oferta ka 1484 shikime
€9,500
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1200 cm³
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E kuqe
Kilometrazhi:
11 600 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET NISSAN MICRA 1.2 16V. Dorezat e dyerve me ngjyren e karrocerise, Cruise control, drita te rregullueshme ne lartesi, drite portopagazhi, hapja e kapakut te sarbratorit nga brenda, kompjuter bordi me komanda ne timon, Radio CD/ MP3 me komanda ne timon, parakolpi me ngjyren e karrocerise, pasqyra e mesit me veti filtruese, Pasqyrat e jashtme me ngjyren e karrocerise, xhamat e pare elektrik , porte AUX, prize 12V, timon i rregjistrueshem ne lartesi, rregullim I lartesise se sediljes se shoferit, rripa sigurimi te perparme me limitues force, rripa sigurimi te rregullueshem ne lartesi (5dr), sedilje te pasme te rreshqitshme 60:40 , shirirtat anesore ne ngjyren e karrocerise, sirtar nen sediljen e pasagjerit te para, sistem ndihmes Nissani. Automjeti është blerë i ri ne koncesionar dhe me libër servisi te rregullt. Ka kryer të gjitha shërbimet në servis të autorizuar. Cmimi me dokumentat të paguara / Mundësi Financimi Leasing. Cel: +355 68 20 66 011 / 017

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

+355 4 5800025
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, airbag anësore, bluetooth & usb, disqe celiku, ebd, esp, f.ap (filtër kundër pluhurave), immobiliezer, klimë automatike, kompjuter bordi, limitues shpejtësie, mbyllje me telekomandë, mbyllje qëndrore, mp3, pasqyra elektrike, radio/cd, timon lëkure