ID e ofertes C6221
Oferta ka 742 shikime
€3,200
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
133 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Nissan Micra , Viti 2005 , Motorr 1.5 Nafte ,133.000 Km , Cd , Klima , Opsione Ne Timon , Xhama Dhe Pasqyra Elektrike , Me 3 Porta , Ngjyre Gri E Erret , Ne Gjendje Perfekte , E Sapoardhur Me Dogane Te Paguar , Cmimi : 3200 Euro Cel : 0698506543

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin