ID e ofertes C107998
Oferta ka 1657 shikime
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
157 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

KEYLESS-GO SISTEM PASQYRA ELEKTRIKE PASQYRA ANTIVERBUESE KOMPIUTER BORDI KOMANDA NE TIMON KLIMADIGITAL RADIO-CD-MP3 XHAMA ELEKTRIK FENERE MJEGULLE ANTIFURT 2 CELSA ME PULT ABS* ESP SRS ASR 6 AIRBAG GOMA TE REJA* NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORRIKE DHE XHENERIKE KILOMETRA ME LIBER SHERBIMESH E SAPO ARDHUR ME DOGANE TE PAGUAR Cel. : 0662094999

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0662094999
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin