ID e ofertes C96735
Oferta ka 1751 shikime
€2,295
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
180 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes nissan micra ne gjendje shum te mire me motorr 1.2benzin me goma te sapo vendosura dhe sherbime te bera makina ska nevoj per asnji sherbim me dokumenta te paguara gjer ne fund te vitit Cmimi 2300euro i padiskutushem mos merni per cmim.teter 0698911953

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0698911953
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin