ID e ofertes C95749
Oferta ka 1254 shikime
€3,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2005
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHITET NISSAN MICRA 1.5 DCI SUPER EKONOMIKE VITI 2005 KOMJUTER BORDI CONDICIONER XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE KASETAFON CD ME KOMANDA NE TIMON TIMON HIDRAULIK DY CELSA ME ANTIFURT ABS AIR BAG MAKINA ESHTE E SAPO ARDHUR ME DAGANE E GATSHME PER TARGA MAKINES I JAN KRYER SHERBIMET XHENERIKE TE GJITHA VAJ FILTRA KOMLET TAPICERI SHUME E PASTER Cel. : 0672187770

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672187770
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin