ID e ofertes C94716
Oferta ka 1161 shikime
€3,300
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion Nissan Micra 1.2 Kamio Automatike Klima me ekran Radio me ekran te madh me komandim ne timon xhama dhe pasqyra elektrike goma te reja liber sherbimi dhe kontroll teknik Tuv ne Gjermani dogane e paguar dhe dokumenta te perkthyra dhe te noterizuara . Tel. : 06967517773

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregtoMakina
Tel: 06967517773
Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin