ID e ofertes C5427
Oferta ka 1428 shikime
€1,500 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2000
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Me dogane dhe me letra qe skadojne ne Shtator 2014. Motor: 1.3 cc. Cmimi: 1500 Euro i diskutueshem 0696002028

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin