ID e ofertes C39768
Oferta ka 1053 shikime
€3,400
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Micra ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Automatike
Ngjyra:
Metalike
Kilometrazhi:
125 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Okazion Nisan Micra 1,2 Elegance kamio automatike klimame ekran radio Cd 3 dyer xhama elektrike ABS ESP 6 Airbag goma te reja Kontroll teknik TÜV ne Gjermani dogane e paguar dhe dokumente te perkthyera dhe te noterizuara . Gati per cdo prove .

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Fier

Informacion mbi mjetin