ID e ofertes C33418
Oferta ka 1085 shikime
€1,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Nissan Almera Tino ,
Prodhimi:
2001
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Bojëqielli
Kilometrazhi:
250 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Nisan Almera tino viti 2001 motorr nafte 2.1. Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. Makina eshte me motor zinxhire shume e mire per familje dhe per pune. Hapje dhe mbyllje me pult. Me kondicioner.Cmimi 1700€ i padiskutueshem. 0692164581 0693536777

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin