ID e ofertes C67940
Oferta ka 813 shikime
€4,000
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi Pajero , Fuoristradë
Prodhimi:
1999
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Blu
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes urgjent dhe okazion Mitsubishi Pajero. Ngjyra blu e erret. Me 5 dyer. Numri i ndenjeseve 6+1. Motorr nafte 2.4 turbo interkuler. Kambio manuale me leve ridodo ne vete dhe ne gjendje shum te mir pune. Gomat i jan ven te katra te reja para pak kohe. Kondicioner me dy dhoma me vete. Xhama dhe pasqyra elektrike. Sherbimet i jane kryer gjithmone ne kohe dhe i ka te dokumentuara ne liber servisi. Dokumentat te gjitha te paguara tani dhe i disponon gjer ne shkurt 2017.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin