ID e ofertes C65073
Oferta ka 1050 shikime
€8,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi Pajero , Veturë
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
200 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mitsubishi pajero di-d full option.xhama Te zinj original.baxho.pasqyra me palosje.sallon lekure.sedilje me ngrohje.fener xeno.llaska.goma Te reja..sherbime motorrike dhe xhenerike Te sapo kryera..e gatshme per cfardolloj kontrrolli.cmimi eshte I diskutueshem

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin