ID e ofertes C63496
Oferta ka 4116 shikime
$4,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi Pajero ,
Prodhimi:
1991
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
Gri
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
180 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Sitet Mitsubishi Pajero 2.5 Nafte, ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe estetike, ka te gjitha letrat e paguara per 1 vit, makina ka rezerve 1 kamio dhe 1 ridoto. çmimi i diskutueshem.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin