ID e ofertes C931
Oferta ka 1457 shikime
€15,320
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi Lancer , Veturë
Prodhimi:
2009
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
2000 cm³
Transmisioni:
Manuale 6 marsha
Ngjyra:
Vishnje
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
18 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

MITSUBISHI LANCER EVOLUTION MR. Diferencial qëndror me pozicione të shumta bllokimi, LSD limited slip diferencial qëndror dhe të pasëm, suspensione të pavarura në të 4 gomat, stabilizator i pasëm dhe i përparm i përforcuar, sistem Mac Person përpara, Suspension i pasëm me shumë lidhje, VSC, MASC , MAT, disqe frenimi përpara dhe pas të ventiluara, airbag përpara dhe pas, drita Xenon me funksion dite, nate dhe në shi, sensor dritash, MP3, bisht aerodinamik, sedilje sportive. Automjeti është blerë i ri në koncesionar dhe shoqërohet sëbashku me librin e servisit; është në gjendje perfekte. Mundësi financimi me Leasing (maksimumi i kohëzgjatjes së financimit është 36 muaj, me këste mujore prej 390 Euro, 20% parapagim). Cmimi me T.V.SH, targa shqiptare dhe dokumenta te paguara.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin

abs, autopilot, disqe alumini, drita mjegulle, gomë rezervë, immobiliezer, klimë automatike, pasqyra elektrike, pasqyra me ngrohje, radio/cd, timon multifunksion, xhama elektrikë