ID e ofertes C65532
Oferta ka 11674 shikime
€7,700
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi L200 ,
Prodhimi:
2004
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Ngjyra:
E zezë
Nr dyerve:
4/5
Kilometrazhi:
120 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

office@albanialeasing.com

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shes Mitsubishi L200, 4 dyer, tapiceri lekure, xhama te zi, drita BiXenon me paketa, 5 disqe alumini, targa AA me dok te prera deri ne shtator 2016, cdo gje funksionale dhe origjinale. 7700 Euro, i diskutueshem. ose nderohet me c220/shpi ne TR +/- diferencen.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

makina46@iauto.al
Tel: 0692999949
Shqipëri, Dibër

Informacion mbi mjetin