ID e ofertes C99099
Oferta ka 914 shikime
€8,000 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mitsubishi Grandis ,
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
128 238 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

She's Mitsubishi grandis 2 liter DiD (ka motor Golfi 5) eshte shume ekonomike ne bagazh ka dhe dy sendilje shtese qe hapen dhe mbyllen makina eshte Shume e mirmbajtur dhe eshte perdorur vetem per familje klima me dy zona eshte shume ekonomike dhe full full ne opsione gomat jane 80% te reja xhamat e zinje origjinal klima me dy zona km origjinal mund ta kontrolloni Ku te doni Taksat per nje vite te paguara ne gjendje perfekte cmimi i diskutushem Tel. : 0672187770

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

tregMakina
Tel: 0672187770
Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin