ID e ofertes C12100
Oferta ka 1026 shikime
€13,990
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI ONE , Veturë
Prodhimi:
2012
Karburanti:
Benzinë
Motorri:
1600 cm³
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
36 700 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Shitet Mini Cooper One 1.6 Benzine , viti 2012, me 36.700 km. - Kambio manuale (6 marshe) - Kompjuter bordi - Komanda ne timon - Klima dixhitale - Dritare elektrike - Pasqyra elektrike - Mbyllje qendrore - AIRBAG - ABS - DSC - EBD - CBC - TCS - Radio/Cd MP3 - Fenere mjergulle - Etj. Makina eshte ne gjendje te shkelqyer dhe me te gjitha dokumentat e paguara.

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqipëri, Durrës

Informacion mbi mjetin