ID e ofertes C1098
Oferta ka 2257 shikime
€2,900 * Çmim i diskutueshem
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI Cooper ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
160 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

SHES MINI COOPER 1.6 BENZIN 2002 MANUAL, NE GJENDJE PERFEKTE MEKANIKE DHE MOTORRIKE.. ABS, ESP, SRS AIR BAG TAVAN XHAMI PANORAMIK XHAMA ELEKTRIK 2 CELSA KONDICIONER 170,000 KM (ORIGJINALE) VAJ & FILTRA TE SAPONDRRUAR; TAKSA, SIGURACION, & KOLAUDIM DERI NE FUND DHJETOR 2015 SHITET PER ARSYE EMIGRIMI (CMIMI I DISKUTUSHEM) Olsi Telefon: 0695784684

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin