ID e ofertes C5880
Oferta ka 1002 shikime
€3,600
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
MINI Cooper ,
Prodhimi:
2002
Karburanti:
Benzinë
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
167 000 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Mini Cooper , Viti 2002 , Motorr 1.6 Benzine , Ngjyre Mente , Kondicioner , Xhama Dhe Pasqyra Elektrike , Cd , Disqe Alumini , Ne Gjendje Shume Te Mire , E Sapoardhur Me Dogante ,Te Paguar, Cmimi : 3600 Euro Cel : 0698506543

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin