ID e ofertes C7993
Oferta ka 1206 shikime
€2,800
Modeli, Tipi i kabines se mjetit :
Mercedes-Benz Vaneo ,
Prodhimi:
2003
Karburanti:
Naftë/Diesel
Transmisioni:
Manuale
Kilometrazhi:
194 500 Kilometra
al_logo_web

Llogarit Kredine

Tel: +355 4 4500 394

[email protected]

Vlera e kredise:
Vlera e parapagimit:
Interesi (%):
Kohezgjatja e kredise (muaj):

Me shume info

Karburanti: Diezel Ngjyra.....: e zeze Kamjo......: manual Ftohja.....: Klima KM.........: 194500Me dogan të paguar.Eshte në gjendje shumë të mire . Motori dhe kamio e jap me garanci. Llamarina nuk ka asnjë gërvishtje. Tapiceria eshte në gjendje te mire. Pasqyra elektrike Xhamat elektrike. OKAZION. OKAZIONTel. : 0684066444Cel. : 0699314433

Detajet e kontaktit

iAuto nuk ofron informacion shtesë të detajuar rreth shitësit, përveç mundësisë që ofrohet gjatë fazës së parë të regjistrimit të një mjeti.

Shqiperi, Tirane

Informacion mbi mjetin